Preskočiť na obsah
Besnik Hysenaj

Ubytovanie a stravovanie

Besnik Hysenaj

Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Obec
Hruštín
Od roku
2013
IČO
47 124 601

Besnik Hysenaj

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
029 52 Hruštín
Na trhu od
30. apríla 2013
IČO
47 124 601
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 55.20)
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Besnik Hysenaj

Besnik Hysenaj – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hruštín. Podniká od 30. apríla 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.

Základné údaje

Obchodné meno
Besnik Hysenaj
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 124 601
Dátum vzniku
30. apríla 2013
Miesto podnikania
029 52 Hruštín
Živnostenský register
Okresný úrad Námestovo, vložka č. 560-18191
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 55.20)
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Besnik Hysenaj zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Besnik Hysenaj?

Miesto podnikania je v obci 029 52 Hruštín.

Čím sa Besnik Hysenaj zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Turistické a iné krátkodobé ubytovanie“ (55.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.

Aké je IČO – Besnik Hysenaj?

IČO je 47 124 601.

Odkedy podniká Besnik Hysenaj?

Podnikanie začalo 30. apríla 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Besnik Hysenaj podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese besnik-hysenaj.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.